Швидко Гроші


Компанія Швидко Гроші є одним з лідерів ринку мікрокредитування України. Свою ліцензію від Нацкомфінпослуг компанія отримала ще в лютому 2017 року і з тих пір надає послуги клієнтам по всій країні. Особливою популярністю користується унікальний продукт – моментальний кредит за 20 хвилин. Компанія займається виключно миттєвими кредитами і є професіоналом у своїй справі. Вивчення міжнародного досвіду та облік всіх особливостей країни принесли приголомшливі результати.Чому варто користуватися послугою моментальний кредит:

  • ви можете оформити заявку на кредит онлайн в будь-який час доби. Офіційний сайт працює в режимі 24/7
  • гроші клієнту надходять на карту будь-якого банку
  • у клієнта є цілодобовий доступ до всієї важливої інформації в Особистому кабінеті на сайті Швидко Гроші
  • оформлення позики у нас на сайті займе значно менше часу, ніж в банку
  • можливість отримати кредит віддалено позбавляє Вас зайвого клопоту, не доведеться їхати, стояти в пробках, чергах і т.п.

Параметри позики ШвидкоГроші

Сума позикивід 600 до 10 000 грн
Термін позики1 до 365 днів
Ефективна ставкавід 2% в день
Швидкість обробки заявки20 хвилин

Контакти ШвидкоГроші

Телефон0 (800) 50-10-20
(044) 498-10-20
Електронна пошта[email protected]
АдресаКиїв, вул. Саксаганського 133-А

Свобода вибору – кредит на карту онлайн або готівкою


У клієнтів, які звернулися в компанію Швидко Гроші, є вибір способу отримання грошових коштів. Ви завжди можете звернутися в одне з численних відділень в 42 містах по всій Україні. В цьому випадку гроші можна буде отримати готівкою на руки.


Якщо позичальник хоче отримати кредит онлайн на карту, то зробити це можна буде ще швидше і простіше. Потрібно лише заповнити заявку на Офіційному сайті компанії Швидко Гроші. Потім дочекатися відповіді про схвалення і очікувати надходження грошей на карту Вашого банку.Дійсно «ШвидкоГроші» – видаємо гроші швидко


Більшість з нас у своєму житті стикалася з непередбаченими фінансовими труднощами, коли гроші потрібні тут і зараз. Саме таким людям ми і допомагаємо. Завдяки автоматизованій системі перевірки документів клієнту на протязі всього 20 хвилин приходить відповідь про схвалення мікропозик:


  • не потрібно стояти в чергах або їхати в найближче відділення, як у випадку з банком
  • за 20 хвилин система обробить дані клієнта і прийме рішення про видачу позики
  • ніяких дзвінків поручителям або довідок з місця роботи
  • гроші надійдуть на карту позичальника через лічені хвилини

Швидка фінансова допомога тут і зараз це візитна картка компанії ШвидкоГроші!

Прості умови позики в ШвидкоГроші


Позика оформляється протягом 20 хвилин і для цього потрібно кілька простих зрозумілих кроків. На відміну від банку, Вам не потрібно тягатися по додатковим інстанціях і збирати численні довідки та ксерокопії. Також не потрібно думати над заставою, так як у нас його немає, ми не ломбард і речі не приймаємо. Поручителі теж не потрібні. З документів для оформлення кредиту Вам будуть потрібні лише паспорт та ІПН.


Умови оформлення кредиту прозорі


У компанії Швидко Гроші поважають позичальників і тому у нас відсутні приховані комісії і неочевидні додаткові відсотки.


Плюси дострокового повернення кредиту


Для позичальників, які готові погасити кредит достроково у нас є хороша новина. Сума виплати буде перерахована на Вашу користь при достроковому погашенні і знизиться загальна сума за використання кредиту.


Про зручність особистого кабінету Швидко Гроші


Для всіх клієнтів компанії на офіційному сайті доступний Особистий кабінет. У нього можна зайти і з комп’ютера і з смартфона. Тут можна в реальному часі отримати інформацію про стан кредиту, подивитися історію платежів і оновити особисті дані.


Ви відразу знаєте суму кредиту


При видачі позики співробітники відразу повідомляють повну суму до виплати і позичальник не буде сам вираховувати скільки ж відсотків він в результаті заплатить. Завдяки простій системі і відсутності прихованих платежів клієнт відразу знає точну суму відсотків, яку він повинен буде виплатити по закінченні терміну кредиту. При, наприклад, дострокове погашення процентна ставка перераховується на користь клієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *