Pozichka (Позичка)


Переваги кредиту онлайн в PozichkaЯк можна швидко отримати гроші в МФО Pozichka?


Все, що Вам потрібно, – заповнити форму заявки на сайті. Для цього достатньо 5 хвилин. Після отримання заявки протягом 5 хвилин прийде повідомлення Вам про рішення, а через 2 хвилин гроші будуть відправлені на Вашу банківську платіжну карту, або через годину Ви зможете отримати гроші в касі будь-якого відділення АТ «Ощадбанк». Кредитний договір буде Вам доставлений на поштову адресу або через представника компанії для підписання на наступний робочий день. Підписання договору необхідно для успішного отримання наступних кредитів великих за сумою.


Хто може брати онлайн кредит?


Отримати гроші до 4000 гривень (перший кредит) може будь-який громадянин України, який досяг 18-річного віку. Досить мати доступ до Інтернету та діючу банківську платіжну карту.


Параметри позики Позичка

Сума позикивід 250 до 15 000 грн (до 4 000 грн при першому кредиті)
Термін позики5 до 30 днів
Ефективна ставкавід 1,75% в день
Швидкість обробки заявки15 хвилин

Контакти Позичка

Електронна пошта[email protected]
АдресаКиев, ул. Жилянская, 41

Програма лояльності Pozichka


Програма лояльності діє для постійних клієнтів, які звернулися за рекомендацією. Досить взяти позику хоч раз, Ви стаєте автоматично учасником програми лояльності.
Чи можу продовжити термін користування грошима?


Pozichka дає можливість продовжувати термін користування грошима, однак він не повинен перевищувати період користування існуючим кредитом. Перед продовженням терміну Вам необхідно сплатити відсотки за користування грошима за попередній період і здійснити оплату за продовження терміну.


В яких випадках Pozichka відмовляє у видачі грошей?


Як правило, не існує однієї причини, по якій дається відмова на отримання грошей. Система автоматично враховує сукупність внесених даних та їх достовірність. Для мінімізації відмови треба максимально заповнити заявку на оформлення кредиту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *