Cashpoint (Кешпоінт)


Сервіс CashPoint надає вигідні кредити населенню України без поручителів і застави. Оформити кредит можна в онлайн режимі, для цього буде потрібно всього 10 хвилин. До того ж у клієнта завжди є доступ до Особистого кабінету на офіційному сайті Кешпоінт.


Отримати кредит в Кешпоінт може будь-який громадянин України старше 21 років. На рішення по заявці не впливає рівень зарплати і кредитна історія. Для оформлення мікропозик потрібно тільки паспорт, код і банківська карта, не потрібно надавати довідки з роботи і шукати поручителів. Тут можна оформити кредит до 20 000 гривен на строк до 15 днів, при першому зверненні у 2 000 гривень.


Оформлення кредиту в Cashpoint


У Кешпоінт кредит можна оформити онлайн, на сайті компанії, або завітавши до офісу в вашому місті. Оформити заявку можна з 8 до 21:00 в будні дні, і з 8 до 19:00 у вихідні.


Клієнту необхідно:

  1. Вибрати суму і термін на кредитному калькуляторі.
  2. Заповнити коротку заявку і прикріпити скан-копії перших двох сторінок паспорта та копію коду.
  3. Дочекатися рішення, при першому зверненні може знадобитися 20 хвилин. В майбутньому буде потрібно менше часу.
  4. Підписати договір, відправлений на вашу поштову скриньку.
  5. Отримати гроші.

При першому зверненні Кешпоінт юа дозволяє отримати кредит без переплат – процентна ставка становить 0,01%.


Отримати в Кешпоінт на карту можна на сайті компанії, кошти будуть зараховані протягом декількох хвилин. Клієнт також може отримати кредит готівкою, в відділенні, залишивши заявку на сайті.


Параметри позики CashPoint

Сума позикивід 200 до 20 000 грн (до 2 000 грн при першому кредиті)
Термін позики7 до 15 дней
Ефективна ставкавід 2,5% до 5,82% в день
Швидкість обробки заявки10 хвилин

Контакти CashPoint

Телефон0 (800) 30-30-32
Електронна пошта[email protected]

Особливості роботи сервісу CashPointГоловною особливістю роботи CashPoint є наявність відділень, в які клієнт може звернутися в разі фінансових труднощів при відсутності інтернету або смартфона. Відділення функціонують в Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі, Львові, Маріуполі та ряді інших міст України, всього їх налічується 300 в 100 населених пунктах. У зв’язку з відкриттям нових точок регулярно з’являються вакансії CashPoint.


Навіть при оформленні в відділенні заводиться особистий кабінет Кешпоінт, в якому клієнт може в будь-який момент подивитися інформацію по кредиту.


CashPoint – сучасна організація, що здійснює мікрокредитування українців на вигідних умовах. У роботі відсутні додаткові комісії та платежі, вся інформація вказана в договорі і не змінюється. Про це свідчать численні відгуки клієнтів CashPoint, наведені нижче.


Як погасити кредит в Кешпоінт?


Оплатити кредит Кешпоінт можна через особистий кабінет, на офіційному сайті компанії. Також внести повну або часткову оплату можна через термінал самообслуговування або безпосередньо в одному з відділень, де можна оплатити CashPoint кредит готівкою.


Тарифи в CashPoint


CashPoint кредит онлайн дозволяє отримати перший займ без передоплат, але є умова – оформити його можна тільки на 5 днів. Кешпоінт онлайн також пропонує наступні варіанти кредиту:

  • Єдиний тариф – кредити на 3 дні з фіксованою сумою за використання.
  • «До зарплати» – позика на 200-10000 гривень, на термін до 10 днів, процентна ставка – 1% в день. При оформленні кредиту стягується комісія 30%.
  • Кредит на 7 днів, до 10000 гривень. Процентна ставка – 1% в день, при оформленні клієнт платить комісію в розмірі 14%.

В інших випадках відсоткова ставка становить 1,4% в день. Якщо ж кредит видається готівкою, процентна ставка складе 1,7% в день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *