CashMe (КешМі)


CashMe — онлайн сервіс швидкої фінансової допомоги жителям України, що дозволяє протягом декількох хвилин отримати кредит на свою банківську карту, просто заповнивши заявку на нашому сайті.Параметри позики CashMe

Сума позикивід 500 до 10 000 грн (до 2 000 грн при першому кредиті)
Термін позики7 до 30 днів
Ефективна ставкавід 1,7% в день
Швидкість обробки заявки15 хвилин

Контакти КешМі

Телефон(044) 200-21-17
Електронна пошта[email protected]Чи можна продовжити кредит?


Для клієнтів сервісу CashMe передбачена послуга пролонгації кредиту. Ви можете продовжити час користування кредитними коштами на термін, що не перевищує початковий термін позики. Щоб оформити послугу пролонгації, зайдіть в Особистий Кабінет в розділ «Поточний кредит» і натисніть «Продовжити кредит». Послуга пролонгації доступна в останній день користування кредитними коштами.

Сертифікат компанії CashMeМожна отримати кредит на чужу банківську карту?


Так, клієнт може отримати кредит на банківську карту, оформлену не на свої паспортні дані. Для зарахування коштів буде потрібно проходження верифікації зазначеної карти. 


Що відбувається, якщо не погасити кредит вчасно?


У разі непогашення кредиту в строк клієнту будуть нараховуватися штрафні санкції. Щоб уникнути прострочення, ви можете скористатися послугою пролонгації і продовжити дію позики на термін, відповідний первинному терміну користування кредитними коштами. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *